Taşımacılık Hizmetleri

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu ile taşınan mallar, son varış yerlerine yüksek hızda götürülme avantajına sahiptir. Bu yöntem, sevkiyatın zamana duyarlı olması durumunda sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca, havayolu aracılığıyla taşınan gönderiler, diğer yöntemlere göre daha yüksek güvenli k yöntemleri ile taşınır.

6 Kıta, 115 Ülke, 400’den Fazla Lokasyonda Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Enco olarak, 6 kıtaya yayılmış hizmet noktalarımızla dünyanın birçok noktasına uluslararası havayolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Türkiye’deki tek yetkili acentesi olduğumuz, saygın hava kargo organizasyonu WACO (World Air Cargo Organization) ve IATA (International Air Transport Association – Uluslararası Hava Taşımacılığı Organizasyonu) üyeliğimizin avantajlarıyla dünyanın tüm havalimanlarına bütün hizmetlerimizi tam zamanında hizmet garantisi ile ulaştırmaktayız. Ekonomik rotalarla uygun maliyetli havayolu taşımacılığı, aynı gün teslimat, son noktaya anahtar teslim taşıma, sigorta hizmeti gibi seçeneklerle medikal ürünlerden, tehlikeli maddelere kadar birçok ürün için hizmet vermekteyiz.

Hemen Teklif Alın

Enco, 1985 yılında kurulmuş, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir şirkettir.

Havayolu Taşımacılık Hizmetlerimiz

  • Ekonomik Taşımacılık
  • Ekspres Taşımacılık 
  • Tehlikeli Madde Taşımacılığı
  • Medikal Madde Taşımacılığı
  • Kapıdan Kapıya Teslimat
  • Havalimanından Havalimanına Teslimat