Taşımacılık Hizmetleri

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, özellikle ağır ve hacimli eşyaların taşınmasında kolay organize edilebilen, uzun dönemli fiyat istikrarı sağlayan ekonomik, güvenilir, sürdürülebilir bir taşımacılık yoludur.

Enco olarak kapıdan kapıya, limandan limana, kapıdan limana olmak üzere direkt ve aktarmalı vagon ve konteyner taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Tam konteyner yükü (Full Container Loads – FCL) ve bir konteynerden az yük (Less than Container Loads LCL) seçenekleriyle müşterilerimize en uygun servisleri vermekteyiz. Uzman kadromuzla yüklerinizin hasar görmeden, istenilen lokasyonlara zamanında ulaştırılması konusunda sistematik çalışma yürütmekteyiz. Paketlemeden, malların teslimine kadar yürütülen tüm süreçlerin modern bilgi yönetim sistemlerimiz üzerinden takip edilmesini sağlayarak müşterilerimize şeffaf ve güvenilir bir taşıma hizmeti sağlıyoruz. Avrupa ve Asya demiryolu tarifelerimizle ve kara ve deniz yolu destekli intermodel çözümlerimizle, tren taşımacılığı süreçlerinizde hizmetinizdeyiz.

Hemen Teklif Alın

Enco, 1985 yılında kurulmuş, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir şirkettir.

DEMİRYOLU TAŞIMA MODELLERİMİZ

Demiryolu Taşımacılığının Avantajları

Uzun Dönemli Fiyat İstikrarı Sağlaması 
Ağır ve Hacimli Eşyaların Kolay Taşınması
Büyük Miktarlı Taşımaların Kolay Organize Edilmesi
Emniyetli Taşıma Sistemi
Çevre Dostu Olması
Hava Şartlarından Daha Az Etkilenmesi

Demiryolu Taşımacılığı Hizmetleri

Tam Konteyner Yükü (FCL – Full Container Load)
Konteyner Yükünden Az (LCL – Less than Container Load)
Blok Tren Konteyner Taşımacılığı
Intermodal