İnsan Kaynakları

Sürücü Akademisi

Lojistik sektörü ülke ekonomisinin lokomotifleri arasında yer almaktadır. Bu lokomotifin özellikle karayolu kısmında sürdürülebilir olması için şirketimiz ve ülkemizi yurtdışında temsil edebilecek gerekli bilgi ve birikme sahip şoförler yetiştirmek adına elimizi taşın altına koyuyoruz.

Enco olarak şoförlerimizin ülke ve şirket profili olarak önemli olduğuna inanıyor ve gerekli eğitimler konusunda siz şoför adaylarımıza destek oluyoruz.

Enco’nun sürücü akademisindeki en büyük hedefi tam zamanlı iş imkanı sunarak istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Enco Sürücü Akademisi olarak çıktığımız bu yolda sürücü adaylarımız bekliyoruz.

Enco Sürücü Akademisi Başladı!

Enco, istihdamı arttırmak ve sektörel anlamda yaşanan sürücü eksikliğine çözüm bulmak hedefiyle sürücü akademisinin kapılarını, uluslararası tır sürücüsü olmak isteyen, fakat daha önce deneyimi ve eğitimi olmayan kişiler için açıyor.

Üç hafta boyunca adaylar hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerin yanında sürüş tekniklerinin de yer aldığı yoğun bir programa tabi tutulacak. Eğitim süresince ve eğitim sonrası yapılacak olan sınavlarda başarı gösteren adayların Enco Filosunda işe alımı gerçekleşecek olup eğitim öncesinde ve sonrasında hiçbir şekilde adaylardan ücret talep edilmeyecektir. Akademinin ilk gününden itibaren tüm adayların sigorta girişleri Enco tarafından yapılacaktır. 

Enco Sürücü Akademisi’ne başvurmak isteyen adayların [email protected] adresine doğum tarihi, ikamet adresi, eğitim bilgilerini içeren bir mail atarak başvuru yapabilirsiniz ya da aşağıdaki linke tıklayarak forum aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.