Sponsorluklar

Sponsorluklar

Formula 1‘de ENCO Desteği

Ülkemizde ilkii 2005'de düzenlenen, Türkiyenin dünyaya tanıtımında büyük katkıları olan, Formula 1 Grand Prix yarışlarının organizasyonunda katkıları bulunan ENCO, 2005 yılındaki yarışlarda Jason Tahincioğlunun yanısıra Jordan Takımı'nın da spornsorluğunu üstlenmiştir.

Anadolu Ateşi̇ ENCO'nun Verdi̇ği̇ Destekle Yollarda

ENCO ile Anadolu Ateşi Topluluğu arasında yapılan sponsorluk anlaşmasıyla; Türkiye'nin ve Anadolu Ateşi'nin dünyaya tanıtılması için düzenlenen, sanat etkinliklerini destekliyoruz.
Anadolu Ateşi Topluluğu'nun Türkiye’deki tüm gösterilerinin taşıma ve depolama sponsorluğunu üstlenen ENCO 'nun Filosu Anadolu Ateşiyle birlikte yol alıyor.

Ressam Mustafa Altıntaş'la Düşleri̇n İzi̇nde

ENCO; her renkten hayatı ve öyküleri, masalların büyüsünü tablolarına taşıyan, ressam Mustafa Altıntaş’la sanata destek vermeyi sürdürüyor. ‘Daha önce duvara astığımız bir resmi duvardan kaldırdığınızda boş kalan duvara bakamazsınız. Çünkü o resim, duvarda hayallerinize yeni bir pencere açmıştır’ sloganı ile yol alıyoruz.

Beşiktaş Jimnastik Kulubü'ne TIR Mağaza

ENCO Beşiktaş Spor Kulübü’ne "Seyyar Satış Mağazası" olarak kullanılmak üzere bir TIR tahsis etti. Bu seyyar satış aracında BJK taraftarlarına forma, promosyon malzemesi ve diğer BJK ürünleri satılıyor.
ENCO aynı tür sponsorluğu diğer kulüplerimize de sunmaya hazır.

ENCO’dan İTÜ Güneş Arabası Ekibine Destek

17 yılda, uluslararası yarışlarda aldığı 23 ödülle ülkemizi başarılı şekilde temsil eden Güneş Arabası Ekibi’nin yeni aracının kalıplarını taşıdık.
Güneş Arabası Ekibi, Belçika’da geçtiğimiz yıl düzenlenen European Solar Challenge 2020 yarışmasında “En Mücadeleci Takım” kupası ve çeşitli kategorilerde üçüncülük, beşincilik ve sekizincilik almıştı. Ülkemizin gurur kaynaklarından olan, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin üretken topluluğu Güneş Arabası Ekibi, önümüzdeki günlerde yeni arabasını tamamlayacak.
İTÜ öğrencileri ve öğretim elemanlarının çabaları ve fedakarlıkları ile birçok başarıya imza atan Güneş Arabası Ekibi’ne, yeni araba üretimi süreçlerinde araba kalıplarının lojistiğini sağlayarak küçük bir destek verdik.

ENCO’dan Cesur Yürekli Paraşütçüye Destek

REDBULL sporcusu İsviçreli Ueli Gegenschatz, motosikletiyle yakaladığı ENCO TIR’ın üzerine çıkarak, paraşütle Gaziantep Nurdağı’ndaki Atatürk Viyadüğü’nden aşağıya atladı.Korkusuz İsviçreli, 150 metre yüksekliğindeki viyadükten kendini boşluğa ENCO ile bıraktı.