Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje Lojistiği, standart araçlarla taşınamayan, bu iş için özel dizayn edilmiş ve üretilmiş araçlar ile  gerçekleştirilen lojistik faaliyetlerini kapsamaktadır. Ağırlık olarak fazla veya standart araçlara sığmayan boyutlardaki, “gabari dışı” ölçülere sahip malzemeler proje lojistiği kapsamında taşınmaktadır. Her proje için yükün cinsine, boyutuna, ağırlığına ve başlangıç-bitiş lokasyonlarına göre lojistik araçları özel olarak dizayn edilir.

Proje taşımacılığında özel ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır ve risk oranı yüksektir. Enco olarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle her projeyi kendi özelinde değerlendirip ele alıyoruz. Uzman kadromuzla olası riskleri ve karşılaşılabilinecek sorunları hesaplayıp proaktif anlayışla süreçlerimizi yürütüyoruz. Avrupa ve Asya kıtaları arasındaki her noktada, endüstriyel tesis yatırımlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. İnşaat, maden, tarım sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere yayılmış geniş portföyümüzle, dünya standartlarına uygun hizmetimizle yanınızdayız.

Hemen Teklif Alın

Enco, 1985 yılında kurulmuş, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir şirkettir.

ÖRNEK PROJELERİMİZ

Enco olarak gerçekleştirdiğimiz proje taşımacılığı faaliyetlerimizden birisi de maden ocağı açma-taş kırma makinesi lojistiğidir. Avusturya’nın Steyr kentinden özel araçlara yüklenen, her biri 30 ton ağırlığındaki iki adet maden ocağı açma-taş kırma makinesi karayolu ileMalatya ilinin Kuluncak kasabasındaki maden ocağına taşınmıştır. Enco uzmanlığı ile gerçekleştirilen bu proje “Low Bed” ağır yük araçları ile sorunsuz olarak 10 günde tamamlanmıştır.