Otomotiv Taşımacılığı

OTOMOTİV LOJİSTİĞİNDE HIZ, KALİTE VE GÜVENİN YILLARDIR DEĞİŞMEYEN ADRESİ ENCO

36 yıllık otomotiv taşımacılığı tecrübemizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarının, sayılı üretim araçlarını emanet ettiği firmamız hem yurtiçi otomotiv taşımacılığı hem de yurtdışı otomotiv taşımacılığı yapmaktadır. Almanya-Türkiye otomotiv taşımacılığı, Avrupa ve Türkiye arasında otomotiv taşımacılığı, yedek parça ve yan sanayi taşımacılığı hizmetlerimizle müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Firmanızın ihtiyaçlarını anlıyor, size özel, en uygun çözümü sunuyoruz. Ayrıca otomotiv yedek parça depolaması, milk run lojistiği ve 360 derece tedarik zinciri hizmetimizle müşterilerimize tam destek sağlıyoruz.

KONTRAT LOJİSTİĞİ

PARSİYEL TAŞIMA

TAM YÜKLEME (FTL)

SPRINT TAŞIMA

Lojistik çözümlerimiz ile, tedarik zincirinin her adımında sizlere destek oluyoruz.

Tüm lojistik süreçlerinizde yanındayız.

Hemen Teklif Alın

Enco, 1985 yılında kurulmuş, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir şirkettir.

KARAYOLU TAŞIMA MODELLERİMİZ

Milk Run Taşıma ile Tam Zamanında (JIT) Üretim

Milk run yöntemi ile taşıma maliyetiniz düşer. Birden fazla taşımacı ile muhattap olmak yerine tek bir taşımacı ile iletişim kurarsınız ve planlama süreci kolaylaşır. Farklı taşımacılarla çalışmaktan kaynaklanan olası problemler engellenir. Süreçler hızlanırken işletme verimliliği de önemli oranda artar. Her bir tedarikçiden ayrı ayrı araçla taşıma yapmak yerine, planlı tek bir tedarik planı, depola süreçlerinin de daha kolay yönetilmesini sağlar. JIT üretim anlayışı için milk run taşıma modeli tamamlayıcı görev üstlenir. ENCO olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve işlerinin ciddiyetinin farkındayız. Tam da bu nedenle onlara ihtiyaç duydukları hizmet çözümünü tasarlıyor ve uyguluyoruz.

OTOMOTİV LOJİSTİĞİ ÇÖZÜMLERİMİZ

LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

Uluslararası nakliye 
Just in Time Hizmet
Kapıdan kapıya lojistik
Milk-run
A’dan Z’ye tedarik zinciri yönetimi
Kontrat lojistiği
FTL ve LTL lojistik
Sprint (hızlı) lojistik
Rota optimizasyonu
Kanban sistemi
Deniz, hava, demir ve karayolu lojistiği seçenekleri
Intermodal ile sürdürülebilir taşıma
Tersine lojistik

DEPO YÖNETİMİ  ÇÖZÜMLERİ

RFID ile stok kontrolü
WMS altyapısı
Ürün kalite ve kontrolü
7/24 takip sistemi
2 aşamalı güvenlik sistemi
Paketleme
Sipariş ve stok yönetimi
Envanter planlama
Tedarikçi yönetimi

YAPTIĞIMIZ İŞLER