Taşımacılık Hizmetleri

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık, birden fazla lojistik modeli kullanılarak yapılan taşıma şeklidir. Bu yöntem, kargo elleçlemeyi azaltır, böylece güvenilirlik artar. Kargo hasar ve kayıplarını da azaltarak taşıma süreçlerini hızlandırır. Ayrıca Sadece karayolu ile yapılan taşımalara göre çok daha çevrecidir; lojistik kaynaklı salgılanan karbondioksit gazı miktarını azaltır.

Türkiye’nin ilk Intermodal Lojistik Şirketi ENCO

Türkiye’nin ilk Intermodal lojistik şirketi olma gururuyla, müşterilerimize bütçe ve çevre dostu, güvenilir, hızlı hizmetler sunmaktayız. Intermodal taşımacılık modelimizde müşterilerimize uygun teslimat programları çerçevesinde, taşınacak kargonun niteliklerine uygun hizmet seçenekleri, ekipman esnekliği ve yakıt maliyeti optimizasyonu sağlamaktayız.

Sürdürülebilir Taşıma

Standartlara uygun yeşil ve sessiz Euro-6 motorlara sahip genç araç filomuzla sürdürülebilir lojistiği destekliyoruz. Yazılım yardımıyla belirlediğimiz optimum rota doğrultusunda karayolu taşımacılığı faaliyetlerimizi deniz yolundan gerçekleştirdiğimiz RORO ve demir yolu ile destekleyerek karbon emisyonumuzu düşürüyoruz.

Hemen Teklif Alın

Enco, 1985 yılında kurulmuş, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir şirkettir.

Intermodal Taşımacılığın Avantajları

Esnek

Birden fazla taşıma modelinin birleşiminden oluştuğu için esnektir. Farklı lokasyonlar ve yük cinsleri için uygulanabilirdir.

Bütçe Dostu

Optimum rotanın belirlenmesine olanak sağlayarak maliyetlerin minimize edilmesine olanak sağlar.

Sürdürülebilir

Deniz ve tren taşımacılığından yararlanıldığı için sera gazlarının salınımını azaltarak, çevre dostu bir taşıma süreci sağlar.