İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası

Vizyonumuz doğrultusunda sürekli gelişimi hedefliyoruz ve teknolojimize ve insan kaynakları gücümüze sonuna kadar inanıyoruz.  Çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutarak, yüksek verimlilikle çalışmalarına ve katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Enco olarak, sektördeki gelişime katkıda bulunmak ve değişimi yönlendirmek için yeniliklere açık, Enco’nun hedef ve stratejilerini özümsemiş, müşteri odaklı hizmet felsefesine inanan, bilgi teknolojilerine hâkim, ekip ruhuyla uyumlu çalışanlarımızı teşvik etmekte ve düzenli olarak eğitimlerle bilgilerini tazelemekteyiz

Enco Olanakları

Çalışanlarımızın motivasyonlarını artırmak için şirket altyapımıza yatırım yapıyoruz. Enco Plaza içerisinde bulunan şirketimizin bünyesinde, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness salonu, dahili restoran/kafesi, sinema salonu gibi tesisler bulunmaktadır. Çalışanlarımıza verdiğimiz önemi her fırsatta göstermek için çalışıyor, özel günlerde şirketimiz içerisinde etkinlikler düzenliyor, paylaşımlarda bulunuyoruz.