Kontrat Lojistiği

Fuar Etkinlik Lojistiği

Fuar ve etkinlik lojistiği, özen ve özel araçlar isteyen bir  taşımacılıktır. Fuar ve etkinlik ekipmanlarının depolanması, taşınması, sigorta süreçlerinin yürütülmesi, ithalat ya da ihracat süreçlerindeki gümrük işlemlerinin yapılmasında Enco olarak yanınızdayız.

Fuar ve Etkinlik Hizmetlerimiz

Enco olarak yurtiçi ve yurtdışı fuar, kongre, sempozyum, sergi, konser gibi etkinliklerde müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz. Ürünlerin depolanmasından, takibine, sigorta işlemlerinden gümrük süreçlerine kadar etkinlik düzenleyen markalara, stand imal eden firmalara, organizasyon firmalarına hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığımız taşıma modelimiz ve araçlarımızla en kısa sürede, en hızlı hizmeti almanız için çalışıyoruz. Ürünlerinizin güvenle taşınması ve tam zamanında istediğiniz yerde olması için deniz, hava, kara, tren ve intermodal taşımacılık modellerinden yararlanıyoruz.

Fuar Lojistiği

Yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımlarınız için size özel çözümler üretiyoruz.

Sergi Lojistiği

Sanat galeri ve sergi salonları için resim, heykel gibi sanat eserlerini büyük özenle depoluyor ve taşıyoruz.

Kongre/Sempozyum Lojistiği

Ülkemizde ya da yurtdışında gerçekleştirilen kongre ve sempozyumlarda kullanılacak ekipmanlar için lojistik desteği sağlıyoruz.

Konser Lojistiği

Ses ve ışık sistemleri, sahne, monitör, müzik aletleri gibi konser ekipmanlarının yurtiçi ve yurtdışı lojistiğinde müşterilerimize destek oluyoruz.