ENCO EKSPRES

ENCO EKSPRES İLE EKONOMİK VE GLOBAL GÖNDERİLER

Lojistik için Global Çözümler

Dünya üzerinde 100 ve üzeri ülkeye binlerce müşterilere kapıdan kapıya paket teslimi ve sınır ötesi depolama yönetimlerini sağlıyoruz.

Depolama ve Fulfillment hizmetini sizler için Karayolu, Havayolu ve Denizyolu taşımacılık çözümlerimiz ile Ekspres olarak sağlıyoruz.

Uluslararası Taşıma ve Depolama

ENCO Ekspres merkezi İstanbul da olmak üzere 6 kıta, 116 ülke ve 110 acente iş birliği ile denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu taşımacılık çözümlerini genişletilmiş filo hizmetlerini sağlamaktadır.

Bizi tercih etmenizi sağlayacak 6 neden!

0

Bizi tercih etmeniz için 6 neden

1

Güncel ve Gelişmiş Teknolojileri Kullanıyoruz

Gönderilerin teslim alınma aşamasından teslim edilme aşamasına kadar; taşıma işlemlerini adım, adım ve depolanma süreçlerini; rota çıkış ve rota varış olarak entegrasyon ile izleyebilmektesiniz.

lojistik-teknoloji
minimum-zaman
2

İşlemler için; Minimum zaman

ETGB gönderi için doküman ve hazırlık aşamalarını Avrupa ve Amerika ülkelerinde gereksinim görülen vergilendirme düzenleme ve ayarlamalarını otomatik olarak hazırlayarak partner kargo firmalara entegre şekilde iletiriz. Bu sonuçta hızlı ve doğru gönderileri siz müşterilerimize zaman kazandırarak sağlıyoruz.

3

Maliyeti Düşük Fulfillment ve Kargo Operasyonları

Yapay zeka destekli yüksek teknoloji içeren yazılımlarımızın sağladığı paket toplama ve depoların konsolidasyon işlemlerini, güncel izleme biçiminde en düşük toplam maliyet ve entegrasyon ile sağlıyoruz.

yapay-zeka
teknik-destek
4

Destek ve Teknik bilgilendirme Verimliliği

Gönderiniz için yapılan tüm işlemleri paket hazırlama ve ulaştırma aşamasına kadar bizi arayıp mevcut üyeliğiniz üzerinden tüm sorgulamaları yapabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de paket durumunu görüntülemeniz mümkündür.

5

Ekspres Gönderiniz için Dijital Kullanıcı Paneli

Üyeliğinizi yönetebileceğiniz dijital kullanıcı panelimiz ile adresinizi kapsayan bölgede şubemiz olmasa da partner anlaşmamız olan yerel kargo firmasına gönderinizi teslim edebileceksiniz.

ekspres-dijital-gonderi
guvenlik-hassasiyeti
6

Gönderi Güvenliği ve Hassasiyeti En yüksek Hız ile Sağlanır

Gönderiniz teslim alındıktan hemen sonrasında merkezi depolama bölgemize ulaştırılır. Buradaki işlemler ise; kontrol, eksik belge denetimi ve gönderi bilgisi gibi işlemler tamamlandıktan sonra yapay zeka tarafından belirlenen doğru rota işlemi ile gönderi alıcısına ulaştırılır.

LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

YERİNDE HİZMET

FULFİLLMENT & DEPO YÖNETİMİ

Bu hizmet ile E-Ticaret ve Global Pazar alanlarında satış ve pazarlamasını yaptığınız ürünleri yerinde hizmet şekli ile depolama, kargoya hazır hale getirme, kargo işlemi ve iade işlemleri stok takibi sağlanarak gerçekleşir. E-TİCARET DEPO YÖNETİMİ işleminden daha geniş kapsamlıdır.

BAŞVURUN
ADRESLEME

E-TİCARET DEPO YÖNETİMİ

E - Ticaretini yaptığınız ürünlerin bölüm, bölüm ya da kademe, kademe, depolanması ve ürünün palet ya da koli bazında FULFİLLMENT alanına teslimat aşaması hizmetleri sağlanmaktadır. Bu alanda sağlanan hizmet içerisinde kargo, iade ve satış sonrası destek içermemektedir.

BAŞVURUN